Bytbil är en del av Vend. Vend är ansvarig för dina data på denna webbplats.

Läs mer här
Auktoriserad återförsäljare av Gilera, Peugeot Motocycles, Rieju, Beta, Aprilia, Vespa, Can-Am, SYM, Polaris och Piaggio.

Polaris 9R RMK Khaos 146 (7S)

259 900 kr
Årsmodell
2026
Miltal
Uppgift saknas
Drivmedel
Bensin
Växellåda
-
Fordonstyp
Snöskoter
Motorvolym
Uppgift saknas
Motortyp
Okänd
Regnr
-

Försäkring

Hitta rätt bilförsäkring för dig

Utrustning
  • följa din grupp
Beskrivning och övrig information
Den ultimata kombinationen av dynamisk och smidig lössnöprestanda RMK Khaos ett riktigt busfrö i djupsnön, dynamiska och smidiga prestanda. Lätt att älska för den mer lekfulla föraren! RMK Khaos levererar framkomlighet och grepp för en vild och lekfull körning i djupsnö. RMK Khaos-modellerna är lättare än konkurrenterna för enklare manövrering och bättre flyt i djupa snöförhållanden. Matryx RMK-plattformen är designad med ett smalt säte, tank och konsol som ger förbättrad kontakt mellan förare och skoter samtidigt som det smala chassit ger mer smidighet och mindre motstånd i snön. Den nya sätesdesignen och fotstegen förbättrar ytterligare förarens rörlighet runt skotern medan det nya gasblocket ger kontroll och trygghet och mindre risk för isbeläggning. RMK Khaos bakre fjädring har en geometri som erbjuder överföring och grepp för en lätt och lekfull hantering, tillsammans med det bästa svaret och kontrollen i alla körningsområden. Tillgänglig i längderna 146, 155 och 165. Polaris snöskotrar visar vägen när det gäller teknik som förbättrar din körning. Teknik som hjälper dig att planera turer, hålla händerna varma under turen och se din väg från skymning till gryning.
Auktoriserad återförsäljare av Gilera, Peugeot Motocycles, Rieju, Beta, Aprilia, Vespa, Can-Am, SYM, Polaris och Piaggio.
Org.nr 556367-5973

Företaget har godkänt att de endast annonserar produkter och tjänster som är i enlighet med gällande lag.
Anmäl annons
Scrolla till toppen av sidan
Ring
Till Bytbil.com