Utrustning
Beskrivning och övrig information
Nu har vi fått in denna mycket fin och välskött Suzuki GSR750A ABS, årsmodell 2014. En driftsäker och lättkörd nakenhoj med en pigg fyrcylindrig 749 cc-motor på 106 hk som passar både för landsväg och stadskörning.
Motorcykeln är i fint skick och går mycket bra i motor och växellåda. Bekväm körställning, bra bromsar och en härlig motor med gott om kraft genom hela registret.
Perfekt för dig som söker en pålitlig, sportig och rolig hoj inför säsongen.
Fullservad genom åren besiktad till 2028, alla orginal delar finns kvar som avgassystem mm.
Vår målsättning är att du som kund ska känna dig trygg genom hela köpprocessen av din nya bil
*OBS Kolla alltid skräpposten vid mailkonversation*
***VI BJUDER PÅ HEMLEVERANS RUNT HELA SVERIGE***
Finansiering / Avbetalning kan ordnas, Självklart tar vi även din bil i inbyte. Vi erbjuder även upp till 24 månaders garanti. Öppettider: Mån-Fre 10-18, Lör 10-15. Övriga tider enligt överenskommelse. Välkommen till oss på Cr Racing AB! 019-322377
Uppgifter från Transportstyrelsen
-
MärkeSUZUKIModellC5Fordonsår2014I trafik2014-03-14FärgFlerfärgad
-
Motorstorlek749 ccMotoreffekt106 hkKoldioxidutsläpp0 g/km CO2Bränsleförbrukning0 l/100 kmTopphastighet225 km/h
Org.nr 559369-3582
Företaget har godkänt att de endast annonserar produkter och tjänster som är i enlighet med gällande lag.