Bytbil är en del av Schibsted Marketplaces. Schibsted News Media AB och Schibsted ASA är ansvarig för dina data på denna sidan. Läs mer här

Sigtuna bil

SIGTUNA BIL
Sigtuna bil grundades 2015 i en nybyggd fastighet i Arlandastad, Sigtuna kommun.

Vi säljer/köper begagnade person- och transportbilar till/från privat- och företagskunder.

Vår affärsidé är enkel men fundamental, vi ska ändra på hur marknaden ser på begagnathandeln genom att arbeta med våra ledord
- Relationer och förtroende
- Personlighet
- Kvalitet
________________________________________________

KONTAKTA OSS

Måndag - torsdag 10:00 - 18:00
Fredag 10:00 - 17:00
Lördag 10:00 - 16:00
Söndag 11:00 - 15:00

Vi finns på Voltgatan 3, Arlandastad i Sigtuna kommun.

Chatt
Måndag - Söndag Dygnet runt.

Övrig tider efter överenskommelse.
____________________________________________________________

VI SOM ARBETAR PÅ SIGTUNA BIL

Daniel Krogius - Bilrådgivare - Teamleader
daniel@sigtunabil.se
+46859252100
+46725330642

Eddie Wallin - Bilrådgivare
eddie@sigtunabil.se

Timo Sandberg - Bilrådgivare - Inköp
timo@sigtunabil.se
+46763447575

Peter Mårtenson - Bilrådgivare
peter@sigtunabil.se
+46859252100

Ludwig Askervall - Affärsutveckling
ludwig@sigtunabil.se
0859252100

Lucas Karademir - Bilrådgivare
lucas@sigtunabil.se
0859252100

Raphael Issa - Hallvärd
raphael@sigtunabil.se

Katarina Lindfors - Ekonomi
+46859252100


Vi hälsa er varmt välkomna!

Org.nr:
559026-5442
Adress:
Voltgatan 3
195 60Arlandastad

Kontakta oss

   Skicka en kopia till mig
GDPR badge Företaget som du kontaktar blir personuppgiftsansvarig för uppgifterna i meddelandet. Läs mer här.

Fordon från Sigtuna bil

Sökresultat: 151 fordon (Visar 1 - 24)
Scrolla till toppen av sidan
Till Bytbil.com