Riddermark Bil Östersund

Välkommen till en bilhandlare som utgår ifrån dig som kund. Vi erbjuder dig att köpa en riktigt bra bil som är noga testad och genomgången. Dessutom får du köpa bilen till ett mycket konkurrenskraftigt pris.

Vi hanterar alla typer av inbyten, men vi kan även köpa in din bil utan att du behöver köpa en bil hos oss. Vi möjliggör även för kunder att köpa en bil på distans och hämta den på någon av våra anläggningar eller få bilen levererad med transport hem till dig. Självklart erbjuder vi bra finansieringslösningar. Mer information om vad vi kan göra för dig hittar du på vår hemsida www.riddermarkbil.se

Riddermark Bil AB är en tillväxtresa i sig. Företaget har varit verksamt sedan 2007 och är idag Sveriges största begagnat handlare med 9 anläggningar i Sverige. Vi säljer 15.000bilar/år och är ca 130 anställda fördelat på ca hälften av personalen i säljande befattningar och hälften som ledare, inköpare eller support funktioner såsom biltestare, bilrekondare, verkstadspersonal eller business support funktioner.


Varmt välkommen till vår butik i Östersund som är granne med Bilbolaget och ligger mittemot Bavaria.

KONTAKTUPPGIFTER:

Säljare
Sammy Nystrand
070 842 61 86
sammy.nystrand@riddermarkbil.se

Säljare
Hussien Azzam
070 380 27 42
hussien.azzam@riddermarkbil.se

Säljare
Patrik Petersson
070 455 94 64
patrik.petersson@riddermarkbil.se

Säljare
Emil Eriksson
073 509 95 55
emil.eriksson@riddermarkbil.se

Säljare
Knut Haugen
070 362 92 80
knut.haugen@riddermarkbil.se

Säljare
Max Lindé
073 515 71 51
max.linde@riddermarkbil.se

Säljare
Stina Åhlin
073 631 51 13
stina.ahlin@riddermarkbil.se

Säljchef
Jacob Arvidsson
073 501 07 41
jacob.arvidsson@riddermarkbil.se

Adress:
Veddestavägen 2
17562 Järfälla

Kontakta oss

   Skicka en kopia till mig
GDPR badge Företaget som du kontaktar blir personuppgiftsansvarig för uppgifterna i meddelandet. Läs mer här.

Fordon från Riddermark Bil Östersund

Sökresultat: 162 fordon (Visar 1 - 24)
Scrolla till toppen av sidan
Till Bytbil.com