Bytbil är en del av Schibsted. Schibsted ansvarar för hanteringen av din data på den här webbplatsen. Läs mer

BRP Can Am Spyder RS S Endast! 633kr/mån!

129 900 kr
Årsmodell
2013
Miltal
2 348 mil
Drivmedel
Bensin
Växellåda
Automatisk
Fordonstyp
Trike
Motorvolym
Uppgift saknas
Motortyp
-
Regnr
NUR582

Försäkring

Hitta rätt bilförsäkring för dig

Fordonets historik - 12 händelser finns registrerade

CARFAX-rapporten hjälper dig att spara pengar genom ett säkrare köp. Den hjälper dig att upptäcka fusk med mätarställningen, besiktningshistorik, misstänkta importer, dolda fel och mycket annat.

Utrustning
  • Nyservad
  • Besiktad till 04/23
  • Motivlackad
  • Nya Framdäck
Beskrivning och övrig information
Vi ERBJUDER även VIDEOSAMTAL så att du kan se ditt nya fordon LIVE. Hör av dig för mer info samt eventuellt leveransdatum hem till dig. Finansiering löser vi snabbt smidigt och enkelt då vi samarbetar med de flesta förekommande banker på marknaden. Vi kan erbjuda garantier på ditt fordon upp till 30 månader! VI TAR BÅDE BIL OCH MC SOM INBYTE. Alla våra fordon har genomgått en noggrann kvalitetstest i vår fullserviceanläggning. Transport från 3000kr. Reservation för ev. felskrivningar. En administrationsavgift på 595:- tillkommer på alla våra fordon. All info på och fler bilder ser du på www.autolane.se eller kolla upp oss på Facebook och se vad våra kunder tycker om oss. Varmt välkomna! Autolane Säljare : Sandi Sipraga / Mc Försäljning 0735-04 88 24 sandi@autolane.se Nora Hesselroth 0723-373900 nora@autolane.se Daniel Partanen / Försäljning 0763-436900 daniel.p@autolane.se Alex Brattberg / Försäljning 0735-350367 alex@autolane.se Mirsad Softic / Platschef 0760-003838 mirsad@autolane.se Danijel Todorovic / Inköp 076-0066260 Inkop@autolane.se
Uppgifter från Transportstyrelsen
Transportstyrelsens logotyp
  • Märke
    BRP
    Fordonsår
    2013
    I trafik
    2013-05-14
    Färg
    Flerfärgad
  • Motorstorlek
    998 cc
    Motoreffekt
    97 hk
    Koldioxidutsläpp
    ...
    Topphastighet
    180 km/h
MRF logotyp

MRF-ansluten

Solbräckegatan 14
442 45 KUNGÄLV
Scrolla till toppen av sidan
Till Bytbil.com